SEMİNERLER

ŞAMPİYON ÖĞRENCİ İSTANBUL SEMİNERİ

İSTANBUL / KARTAL – ÇAKABEY İMAM HATİP ORTAOKULU

Uzman Psikolojik Danışman Ömer AKTÜRK 7 ve 8. sınıflara değişen eğitim sisteminde hedeflere ulaşmanın yollarından bahsetti. Hedeflere ulaşma yöntemlerinden, motivasyonun, inanmanın hedefleri gerçekleştirmede ne kadar önemli olduğunu ifade etmek amacıyla çeşitli etkinliklerde bulundu.

ŞAMPİYON ÖĞRENCİ BURSA SEMİNERİ

CEBİR OKULLARI-BURSA KAMPÜSÜ

Aynı zamanda “Şampiyon Öğrenci” kitabının da yazarı olan psikolojik danışman Ömer Aktürk Bey önce öğrencilerimize ” Sosyal medya kullanımı’ konulu seminer vererek ardından kitabını imzaladı. Bize sunduğu bilgilerden dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

ÖĞRETMEN SEMİNERLERİ

Sınav Koleji ve Mavi Ağaç Psikoloji & Danışmanlık Merkezi İşbirliği kapsamında Uzman Psikolojik Danışman Ömer AKTÜRK ile bugün “Etkili Sınıf Yönetimi” Seminerini gerçekleştirdik. Sınıf öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşen seminerde; *Etkili sınıf yönetimi ilkeleri * Sınıf yönetimindeki 23 Altın kural *Sınıf içi etkili iletişim ve Aile ile iş birliği *Film analizi gibi bir çok konu ele alındı.

MOTİVASYON SEMİNERİ

Uzman Psikolojik Danışman Ömer AKTÜRK Sınav Koleji Doğu Kampüsü 12. Sınıf Öğrencilerimize Sınav Öncesi Motivasyon Semineri Gerçekleştirmiştir. Seminerde sınav öncesi motivasyonun sağlanması, stres yönetimi, bedensel gevşeme teknikleri gibi bir çok önemli konuya değindi.

KURUMSAL KOÇLUK

“Şampiyon Öğrenci” ve “Ben Senin Yaşındayken” Kitaplarının Yazarı Uzman Psikolojik Danışman Ömer AKTÜRK, SimgeVIP’ in Kurumsal Danışmanlığını Üstlenmiştir.

Total Page Visits: 395 - Today Page Visits: 1